Dost sitelerimizde sizler için hizmet vermektedir ve uygun fiyatlarla siz değerli müşterilere en iyi çalışmalarını ve teslim ettiğiniz işi en iyi bir şekilde sunmaktadır.

Sizlere “MRDESGN” altyapısına bağlı İki partner sitemizden birinden bahsetmek istiyoruz.

“DEQUPLİNE.COM” bu partner sitemiz de verilen hizmet web siteniz olsun ve ya olmasın tüm sektörlere arka plan silme hizmeti vermektedir.

Dequpline 2003 yılında kurulmuştur “Professional Nudity” dequpline sitesinde öne çıkan kimliktir.

Kurulmasında ki; amaç bir çok firmaya hizmet vermesinin dışında ek olarak ücretsiz hizmette sağlar ve kullanıcıların daima yanındadır.

Dequpline’da yapılan projeler profesyonelce yapılmaktadır hiç bir şekilde ek programlar kullanılmadan belirlenmiş tek bir grafik programının tek bir alanını kullanarak vakit kaybetmeden siz müşterilere istediğiniz projeyi teslim eder ve bunu el işi göz nuru emeğiyle pürüzsüz bir şekilde yapıp teslim eder”KATEGORİSİ” oldukça geniş olup her türlü piyasa sektöründe hizmet veren firmalara gerekli çalışmaları yapıp teslim etmektedir.

DAHA BAŞKA NELER YAPMAKTADIR

 

İKİNCİ HİZMETİMİZ

Sizlere Altyapımıza bağlı diğer partner sitemizden de bahsetmek isteriz Üçüncü partner sitemiz www.ozelgunum.com isimli sitemizdir yine altyapısı “MRDESGN” a bağlı olarak işleyiş göstermektedir.

Bu partner sitemiz de verilen hizmet sizin kişisel resimlerinizle isterseniz Aile isterseniz arkadaşlarınızla gittiğiniz parti , konser, evlilik ve ya buna benzer görüntülerinizle orta düzey ve ya sinema formatında kaliteli vizyon elde etmenizi sağlamaktadır dilerseniz.

Resimlerinizle sinema formatlı bir görüntü elde etmek istersiniz ya da videolarınızı güzel bir şekilde kurgulanmış olarak isteyebilirsiniz yapacağınız tek şey siteyi ziyaret edip gerekli  yönlendirmeleri takip etmenizdir tüm detayları sitenin içerisinde bulabilirsiniz.

Bu Partner sitemiz şu an sizlere daha iyi hizmet vermek amacıyla daha güçlü bir alt yapı çalışmasıyla hazırlanmaktadır en kısa zamada siz değerli takipçilere bunun haberini verecektir.

Sizlere sadece Özel günleriniz ile ilgili resmi sitesinde daha iyi hizmet vermek için şu an alt yapı çalışmaları yapılmaktadır .
Bu Yüzden geçici süre olarak sadece özel günleriniz ve diğer hizmetlerimiz ile ilgili istediğiniz hizmeti aşağıda bulunan bağlantılardan gerçekleştirebilirsiniz.

[tabs tab1=’DEQUPE HİZMETİ ALMAK İÇİN’ tab2=’ ÖZEL GÜNLERİNİZ İLE İLGİLİ’ ]
[tab]TIKLAYIN[/tab][tab]TIKLAYIN[/tab]
[/tabs]