Firma Lansman Tanıtımı Örnekleri Hizmetleri

Bu hizmette firmalarınızla ilgili birçok tanıtımı yaptırabilirsiniz bu prôfesyonel tanıtımları yaptırdığınız zaman varsa web siteniz veya kurumunuz bu konuda biçilmiş kaftanı giymiş olacaklar ve bu durum firma sahipleri bireysel internet sahipleri ve diğer kategoride hizmet vermiş sektörler olarak satışlarını web site takipçilerini çok yüksek derecede arttıracaktır. 
**LÜTFEN YUKARIDA İŞARETLEDİĞİNİZ SEÇENEĞE GÖRE AŞAĞIDAN SEÇİM YAPINIZ.**

1 Adet Tanıtım = 1700 TL2 Adet Tanıtım = 3000 TL

BU HİZMET İÇİN KÂBUL FORM ALANI (LÜTFEN TÜM ALANI EKSİKSİZ OKUYUNUZ!)

* Hizmet aldığım alanı sonra değiştirme gibi bir durum Firma yetkilileri ve bireysel müşteriler için süre dolduktan sonra belirlenir.
* Standart seçimlerde seçtiğiniz pakete göre işlemler yapılıp size ona göre istediğiniz yada gönderdiğiniz projelerin teslimatı yapılacaktır ve bunun bilgisi telefon yada mail yoluyla sizlere bildirilecektir ( *Standart paketlerde gün içerisinde teslimat alamazsınız* )
* Yetkili kişi yada kurum Seçmiş olduğu pakette başka bir hizmeti seçemez veya paket değiştiremezler.
* Bu hizmeti almak istediğiniz zaman paketlerde ve yazılarda hizmetin ücreti müşterilere sunulmuştur tarafımıza yapılan ödeme, “isteğinize bağlı olarak” banka dekontu olarak verdiğiniz bilgilere tarafımızca sizlere ulaştırılacaktır seçtiğiniz bu paket ile ilgili tüm bilgileri vericeğiniz mailde görmüş olacaksınız.
* Ödeme İşleminden sonra seçtiğiniz paket doğrultusunda dosya gönderebilirsiniz işleminiz onaylandıktan sonra yönlendirileceksiniz.
* Herhangi bir şekilde yanıltıcı veya aldatıcı bilgi dahilinde ödeme yapılsa bile müşteriye seçtiği hizmet için ödediği ücret geri ödenmeyecektir bu yüzden bilgilerinizi lütfen doğru giriniz.
* Hizmetten faydalanabilmeniz için Onay alanından Evet seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir.
* Yukarıdaki; hizmetin bütün bilgilerini eksiksiz okuyup gördüğümü teyit edip onaylayıp kabûl ediyorum.

ÖDEME YAPMANIZ İÇİN HESAP NUMARALARI
İŞBANK ==> TR680006400000111370307115 / VAKIFBANK ==> TR340001500158007304871838

ONAY ALANI
Ödeme yaptıktan sonra hizmeti kabul ediyorum ve bu hizmeti almayı onaylıyorum.

Leave A Response

Powered by mrdesgn.com