YENİ VE SON SİTEME HOŞ GELDİNİZ

[one_half]
Son yapılandırılmış Siteme hoşgeldiniz, sizlere bu sefer daha profesyônel çalışmalar sunmak için buradayım eski sitelerimde birçok çalışmalarım mevcuttur çalışmalar için ziyaret etmeniz tavsiye edilir yeni ve daha profesyônel çalışmalar için tekrar şuan bulunduğunuz siteden medya üzerine tüm içerikleri inceliyebilirsiniz.
[/one_half]

 

BLOG YAZILARI VE DİĞER BİLGİLER

[one_half_last]
Sitenin içinde yakında tekrar blog yazıları, resimleri çeşitli kurum ve kuruluşların örnek çalışmalarına ve teknik  bilgi içerikli farklı yazılara tanık olacaksınız referanslar, hizmetler, yapılan kısa filmler deneysel çekimler ve farklı kategori ve çalışmalarla hepsini yakın zaman da bu sitede göreceksiniz.
[/one_half_last]

[one_half]
Bu site de neler ön plân da önce bunlardan bahsedelim. Bu sitede yeni eklenmiş ve Portfolio alanında bulunan yeni olarak haber bantları ve web layout & templates başlığını ayrıca tanıtım videolarını görmüş incelemiş olacaksınız sadece dequpe ve kısa film ile ilgili içerikler tekrardn buradan sizlere sunulup yönlendirme yapılmıştır.
[/one_half]

[one_half_last]
Yakında eski sitelerim de gördüğünüz çalışmaların çoğunu bu yeni sitemdede sizlerle paylaşacağım Grafik çalışmaları örnek web design çalışmaları ve diğer çalışmalar için yukarıda bulunan Kişisel sitelerim başlığı altında eski sitelerim mevcuttur burada olmayan çalışmaları bu iki siteyi takip ederek ve kısa bir gezinti yaparak tüm içeriğini keşfedebilirsiniz hepinize ziyaretiniz için teşekkürler iyi gezintiler dilerim.
[/one_half_last]

 

DİLERSENİZ BURADAN DA ULAŞABİLİRSİNİZ

İLK SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN 

İKİNCİ SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN 

 

Leave a Comment