Sizlere Altyapımıza bağlı diğer partner sitemizden de bahsetmek isteriz diğer partner ve altyapı hizmet sitemiz www.ozelgunum.com isimli sitemizdir yine altyapısı “MRDESGN” a bağlı olarak işleyiş göstermektedir.

Bu partner sitemiz de verilen hizmet sizin kişisel resimlerinizle isterseniz Aile isterseniz arkadaşlarınızla gittiğiniz parti , konser, evlilik ve ya buna benzer görüntülerinizle orta düzey ve ya sinema formatında kaliteli vizyon elde etmenizi sağlamaktadır dilerseniz.

Resimlerinizle sinema formatlı bir görüntü elde etmek istersiniz ya da videolarınızı güzel bir şekilde kurgulanmış olarak isteyebilirsiniz yapacağınız tek şey siteyi ziyaret edip gerekli  yönlendirmeleri takip etmenizdir tüm detayları sitenin içerisinde bulabilirsiniz.

Bu Partner sitemiz şu an sizlere daha iyi hizmet vermek amacıyla daha güçlü bir alt yapı çalışmasıyla hazırlanmaktadır en kısa zamada siz değerli takipçilere bunun haberini verecektir.

Sizlere sadece Özel günleriniz ile ilgili resmi sitesinde daha iyi hizmet vermek için şu an alt yapı çalışmaları yapılmaktadır .
Bu Yüzden geçici süre olarak sadece özel günleriniz ve diğer hizmetlerimiz ile ilgili istediğiniz hizmeti aşağıda bulunan bağlantılardan gerçekleştirebilirsiniz.