Grafik Matbaa İşlemleri Hizmetleri

 

Grafik – Matbaa İşlemlerinde broşür, davetiye, el ilanı, logo, kartvizit, katalog kurumsal kimlik ve tüm ihtiyaçlarınıza hizmet veriyoruz..
BU HİZMET İÇİN KÂBUL FORM ALANI (LÜTFEN TÜM ALANI EKSİKSİZ OKUYUNUZ!)

* Hizmet aldığım alanı sonra değiştirme gibi bir durum Firma yetkilileri ve bireysel müşteriler için süre dolduktan sonra belirlenir.
* Üretilmesini istediğiniz ürüne ait , çalışmanın başlayabilmesi için; * Bilgileriniz, “mrdesgn.com’a” ulaştığında, grafikerlerimiz tarafından tasarımınız veya örneklerinden seçtiğiniz tasarım firmanıza uyarlanarak size dönülüyor. Sizde, sunulan alternatifli tasarımlardan birini onaylıyor veya düzeltmeler talep ederek son haline onay veriyorsunuz.
3- Tasarımını onayladığınız işinizin, ödemesini, sizlere sunduğumuz banka hesaplarına yapıyorsunuz.
4- Tasarımdan sonra onaylanan, ve ödemesi yapılan proje verdiğiniz sipariş türü ve işlevselliğine göre belirtilen süre içinde basılarak hazırlanıyor.
5- Üretimi tamamlanan ürününüz, bittikten sonra basıma hazır bir şekilde size mail yolu veya dosya paylaşım sitesinden link olarak sizlere gönderiliyor unutmayın projeler yapıldıktan sonra sadece basıma hazır dosyası şeklinde sizlere gönderilecektir.Yukarıda 5 maddede yer alan genel iş akışımız dışında, internet üzerinden SKYPE telefon yazılımını ücretsiz kullanarak tasarımlarınızda hız ve anlatım kolaylığı sağlayabilirsiniz. * Seçtiğiniz Paket içeriğinde Haftalık-Aylık paket seçimi varsa ücret hizmeti değişkenlik gösterecektir. * Haftalık yada Aylık paketin seçimi olduğu zaman, belirlenmiş süreye kadar hizmet verilir toplu resimde gönderilse müşterinin şimdilik günlük 10 düzenlenmiş resim alma hakkı vardır bu süreler ilerleyen zamanlarda değişkenlik gösterecektir ve bunun bilgisi müşterilerle paylaşılacaktır.
* Yetkili kişi yada kurum Seçmiş olduğu pakette başka bir hizmeti seçemez veya paket değiştiremezler.
* Firmalar veya bireysel kişiler sadece tek bir kategoride hizmet alabilirler bu durum sizin istediğiniz hizmetin yetişmesi açısından önemli bir durumdur. ( Sadece Web sitesi yaptırmak isteyen firmalar için ek paket seçeneği vardır buda diğer paketlerde sunulmuştur.)
* Bu hizmetin genel analizini yapıp fiyatlandırma ona göre değişkenlik gösterilecektir veya bu durum pakette sizlere sunulduğunda ücretlendirme ona göre karşınıza çıkacaktır. * Bu hizmeti almak istediğiniz zaman paketlerde ve yazılarda hizmetin ücreti müşterilere sunulmuştur tarafımıza yapılan ödeme, “isteğinize bağlı olarak” banka dekontu olarak verdiğiniz bilgilere tarafımızca sizlere ulaştırılacaktır seçtiğiniz bu paket ile ilgili tüm bilgileri vereceğiniz mailde görmüş olacaksınız.
* Bu hizmette projeniz tamamlanmaya yakın ödemeniz alınır Ödeme İşleminden sonra seçtiğiniz paket doğrultusunda dosya gönderebilirsiniz işleminiz onaylandıktan sonra yönlendirileceksiniz.
* Herhangi bir şekilde yanıltıcı veya aldatıcı bilgi dahilinde ödeme yapılsa bile müşteriye seçtiği hizmet için ödediği ücret geri ödenmeyecektir bu yüzden bilgilerinizi lütfen doğru giriniz.
* Hizmetten faydalanabilmeniz için Onay alanından Evet seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir.
* Yukarıdaki; hizmetin bütün bilgilerini eksiksiz okuyup gördüğümü teyit edip onaylayıp kabûl ediyorum. ÖDEME YAPMANIZ İÇİN HESAP NUMARALARI İŞBANK ==> TR680006400000111370307115 / VAKIFBANK ==> TR340001500158007304871838 ONAY ALANI Ödeme yaptıktan sonra hizmeti kabul ediyorum ve bu hizmeti almayı onaylıyorum.

Leave A Response

Powered by mrdesgn.com