Bu alanda gördüğünüz kurumsal bazda olan Web sitelerinin dışında diğer tüm sektörlerede bunun hizmetini vermekteyiz.

Bir kaç örnek olarak sizlerin beğenisine sunmak üzere bu alanda mrdesgn.com alt yapısıyla yapılmış bir kaç web sitesi sizlere sunulmaktadır.

İleri ki; zamanlarda diğer örnek çalışmalarımızıda sizlere sunmuş olacağız. Siteleri inceledikten sonra www.mrdesgn.com sitesini tekrardan ziyaret edebilirsiniz.

KURUMSAL WEB SİTE ÖRNEĞİ www.yapay-agac.com 2. Sitesi www.yapay-palmiye.com

KURUMSAL WEB SİTE ÖRNEĞİ II  www.ostashoes.com 2. Sitesi = en.ostashoes.com 
3.Sitesi = ru.ostashoes.com

RESTAURANT WEB SİTE ÖRNEĞİ www.altinmercan.com

[hl-red]2. RESTAURANT WEB SİTE ÖRNEĞİ Bu Web sitesi, Müşterisi tarafından projenin durdurulmasına karar vermiştir çünkü tasviye yada firma ismi değiştirme durumu olduğundan proje yarıda sonlandırılmıştır.

Eğer sitenin içeriğini göremezseniz muhtemelen bu sepepten dolayı kapatılmıştır.

Biz yine de bu Örneği size göstermek istedik eğer sizlerde Hem restaurant hem bilgi içerikli bir web sitesi istiyorsanız yukarıda bulunan linklerden gerekli bilgileri okuyup bize her türlü isteğinizi bildirebilirsiniz.[/hl-red]

YUKARIDA BULUNAN ÖRNEK RESTAURANT WEB SİTESİNE GİREMEYENLER İÇİN ALTERNATİF LİNK = restaurant.mrdesgn.com

[tabs tab1=’PROJE İSTEĞİ VE TEKRAR HİZMET PORTFôY SAYFASINA DÖNMEK İÇİN’]
[tab]TIKLAYIN[/tab]
[/tabs]

[hl-red]ÖNEMLİ![/hl-red]

Yukarıda bulunan sitelere girme sorunu yaşıyorsanız muhtemelen süresi biten ve ya başka bir sebepten dolayı  sitenin işleyişinin süresinin ilerlememesine uygun görülmüş bir durumdur.

Firmalara istenildiği gibi yapılan projeler, zamanında teslim edildikten sonra sorumluluk bizlere ait değildir.
Alacağımız sorumluluklar sizin seçeceğiniz ve istediğiniz duruma göre bizlerin sizlere yapacağı hizmetin sorumluluğudur bu gibi durumları İletişim kısmında bizlere yazabilirsiniz.

Sizler bir müşteri olarak gördüğünüz ve istediğiniz örnek bir tasarımı ve ya aklınızda olan başka bir tasarımı bizlerden istersiniz, zaten bu HİZMET PORTFÔYÜMÜZDE karşınıza çıkacaktır bizler sizlerin seçtiği paket doğrultusunda projemizi yapar ve bittikten sonra sizlere zamanında sitenizi teslim ederiz bu süreçler içerisinde yapılan alışverişlerde daima müşteriyi memnun etme kuralına uymuşuzdur fakat bu kurala uymayıp süistimal edilen daima bizim “MRDESGN” Bilişim ve tasarım hizmeti veren firmamız olmuştur. Bundan dolayı mağduriyetliği maddi ve manevi anlamda hep bizler yaşamışızdır.

Bu yüzden siz müşterilerden karşı taraftan referans içeriği istediğiniz zaman hakkımızda yapılan olumsuz söylemlerin hepsi asılsızdır bu durumu çok fazla önemsemeyip sadece kendi işiniz ile alakalı projeler göreceğiniz örneklere rağmen vereceğiniz olumlu karar.

Bizleri sizlere daha iyi bir şekilde hizmet vermemizi ve bu konuda yarı yolda kalmayacağınız garantisini vermek olacaktır.

[hl-red]İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ[/hl-red]

[tabs tab1=’PROJE İSTEĞİ VE TEKRAR HİZMET PORTFôY SAYFASINA DÖNMEK İÇİN’]
[tab]TIKLAYIN[/tab]
[/tabs]