HİZMETLER

Kiralık personel desteğini Aşağıda belirtilmiş maddelere uygun olarak vermekteyiz bunlardan öne çıkanlardan bir kısmı , grafik , web sitesi , dequpe işlemleri, e ticaret siteleri desteği isteyen firmalara sunmaktayız.
Başka soru sormak istediğiniz ve öğrenmek istediğiniz varsa S.S.S alanına tıklayıp sorularınızı sorup cevaplarınızı alabilirsiniz.

[symple_highlight color=”red”]SIRALI OLARAK VERDİĞİMİZ HİZMETLER[/symple_highlight]

[symple_highlight color=”red”]ÖDEME[/symple_highlight]

Ödemeler, bütün hizmetler için peşin alınır ve 1 hafta içerisinde Firma , Kurum yada Bireysel Müşteriye teslim edilir.

Ödeme koşulları için şuan aşağıda bulunan Hesap numaralarına ödeme yapıldıktan sonra sizin istediğiniz hizmeti en geç 1 hafta içerisinde sizlere teslim ediyoruz. Belirlenen hesap numaralarına ödeme yapıldıktan sonra bunu bize telefonla screenshot yaparak ve ya mail mesaj whatsapp yolu bildirmeniz gerekmektedir.

Bu süreçlerden sonra ödeme işlemini belirlenen hesap numarasında gördükten son işlemleriniz
seçtiğiniz kategoride yapım aşamasına geçecektir.

1 Hafta içerisinde teslim edilen Hizmetler Yukarıda belirtilmiştir diğer hizmetler için ise belirlenen süreye göre ücret müşteriye belirlenir ve yapım süresine göre ücret belirlenir.

[symple_highlight color=”red”]Hizmet forumunda Aylık bazda belirlenen hizmeti seçtiğiniz zaman, size sadece seçtiğiniz kategoride hizmet verilecektir.[/symple_highlight]

Kategoriyi sonra değiştirme gibi bir durum Firma yetkilileri ve bireysel müşteriler için süre dolduktan sonra belirlenir Eğer haftalık olarak seçim yapmak istiyorsanız fiyat ona göre belirlenecektir.[/hl-red]

[symple_highlight color=”red”]YAPIM SÜRESİ İLE PAKET SEÇİMİ ARASINDA NE FARK VARDIR ?[/symple_highlight]

Yapım süreci bizimle anlık çalışma projesi yapmak isteyen Firma yada Bireysel müşteriler kategoride bulunan “MD Bilişim ile süresini belirleyeceğim” seçeneğini işaretleyerek Firmanın kendisine sunduğu ücretle seçtiği süre bazında çalışmaktadır.

[symple_highlight color=”red”]Bu süre 1-20 İş günü içeriğini kapsayan seçenektir ve istenilen projeye göre ödeme yapıldıktan sonra Firmaya hizmet gerçekleşecektir.[/symple_highlight]

Bu süreler içerisinde Firmalar seçmiş olduğu pakette başka bir hizmeti seçemez veya paket değiştiremezler.

[symple_highlight color=”red”]PAKET SEÇİMİ[/symple_highlight]

Paket seçimi, müşterilerin seçtiği kategoride  MD Bilişim ile uzun soluklu çalışma sistemidir. Yine bu sistem seçildikten sonra süresi, paketi değişemez ve başka bir kategori eklenemez. Kategori ve paket seçiminden sonra MD Bilişime yapılan ödeme gerçekleştikten sonra Firmaya Hizmet Gerçekleşecektir.

[symple_highlight color=”red”]ÖNEMLİ[/symple_highlight]

Yukarıda belirtildiği gibi Firmalar veya bireysel kişiler sadece tek bir kategoride hizmet alabilirler bu durum sizin istediğiniz hizmetin yetişmesi açısından önemli bir durumdur. ( Sadece Web sitesi yaptırmak isteyen firmalar için ek paket seçeneği vardır Hizmetlerimiz kısmında Web Site All in one başlığı altında sunulmuştur.)

Seçiceğiniz Kategori Hizmeti ve Diğer Sorular için Detaylı bilgi edinmek istiyorsanız SSS alanına tıklayınız.

Bilişimi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Powered by mrdesgn.com