“MRDESGN” 2002 yılında “ALL MULTIMEDIA BOSS” sitesinde öne çıkan kimliktir kurulmasında ki; amaç bütün sektörlere Prôfesyonel hizmetler sunmak ve diğer alt partner hizmet siteleriyle gücünüze güç katmaktadır.

Tabi bunun dışında piyasada olan tüm teknolojiye dayalı bütün bilgileri sizlerle paylaşmaktadır “MRDESGN”   birtek bu hizmetle sınırlı değildir sizlere kaliteli, vizyonel kurumsal reklam ürünlerini en yüksek çözünürlükte ekibiyle çalışmalarını yapar ve siz değerli müşterilere bunun sunumunu yapar.

Sitemizde bulunan görüntüleri izleyebilir ve ya PORTFOLIO kısmından da takip edebilirsiniz.

İstediğiniz zaman profesyônel ve ya e ticaret siteleri ya da blog , dernek ya da eğitim siteleri hizmet siteleri vs vs aklınıza hangi sektör gelirse gelsin bunun hizmetini www.mrdesgn.com ekibi yapmaktadır. Sitenin geniş yelpazesi aslında bununla sınırlı değildir.

Mrdesgn.com’un geniş yelpazesi vizyonel, multimedia, grafiksel, matbaa ve buna benzer bütün multimedia dallarını kapsayan ve her dalda hizmet veren bir kurumdur.

[symple_highlight color=”red”]DİĞER PARTNER SİTELERİMİZDE OLDUĞU GİBİ BİZE GÜVENEN EN İYİ FARKI GÖRÜR DİYEREK SON SÖZÜ SİZE BIRAKMAKTAYIZ.[/symple_highlight]

[symple_highlight color=”red”]ÖNEMLİ![/symple_highlight]

Web sitemizde araştırma yaparken bazı örnek verilen sitelere girme sorunu yaşıyorsanız muhtemelen süresi biten ve ya başka bir sebepten dolayı  sitenin işleyişinin süresinin ilerlememesine uygun görülmüş bir durumdur.

Firmalara istenildiği gibi yapılan projeler, zamanında teslim edildikten sonra sorumluluk bizlere ait değildir.
Alacağımız sorumluluklar sizin seçeceğiniz ve istediğiniz duruma göre bizlerin sizlere yapacağı hizmetin sorumluluğudur bu gibi durumları İletişim kısmında bizlere yazabilirsiniz.

Sizler bir müşteri olarak gördüğünüz ve istediğiniz örnek bir tasarımı ve ya aklınızda olan başka bir tasarımı bizlerden istersiniz, bizlerde sizlere zamanında sitenizi teslim ederiz bu süreçler içerisinde yapılan alışverişlerde daima müşteriyi memnun etme kuralına uymuşuzdur fakat bu kurala uymayıp süistimal edilen daima bizim “MRDESGN” Bilişim ve tasarım hizmeti veren firmamız olmuştur. Bundan dolayı mağduriyetliği maddi ve manevi anlamda hep bizler yaşamışızdır.

Bu yüzden siz müşterilerden karşı taraftan referans içeriği istediğiniz zaman hakkımızda yapılan olumsuz söylemlerin hepsi asılsızdır bu durumu çok fazla önemsemeyip sadece kendi işiniz ile alakalı projeler göreceğiniz örneklere rağmen vereceğiniz olumlu karar.

Bizleri sizlere daha iyi bir şekilde hizmet vermemizi ve bu konuda yarı yolda kalmayacağınız garantisini vermek olacaktır.

[symple_highlight color=”red”]İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.[/symple_highlight]