[symple_tabgroup]
[symple_tab title=”Dequpe Nedir ? ve Ne İşe Yarar ?”]
Herhangi hir ürünün arka planının temizlenmesi demektir, Ne İşe Yarar ? Web site sahiplerinin Dequpe yaptırması, kullanıcılara genellikle kendi ürünlerini düzenli bir şekilde kullanıcılara sunmasından gelir.
[/symple_tab]
[symple_tabgroup]
[symple_tab title=”Çalışma Sistemi ve Hizmet Ücreti ?”]
Birkaç adet veya Toplu olarak gönderilir hizmet ücreti “Hizmetlerimiz” içeriğinde bulunan paketlerde karşınıza çıkacaktır bu hizmeti almak istediğiniz zaman paketlerde ve yazılarda hizmetin ücreti müşterilere sunulmuştur tarafımıza yapılan ödeme, isteğinize bağlı olarak banka dekontu olarak verdiğiniz bilgilere tarafımızca ulaştırılacaktır seçtiğiniz bu paket ile ilgili tüm bilgileri vereceğiniz mailde görmüş olacaksınız
[/symple_tab]
[symple_tab title=”Pakete Bağlı bir hizmet mi ?”]
Genel olarak Pakete bağlı bir hizmettir ama dilerseniz süresini bizimle belirleyebilir yada Paketteki seçeneklerden yararlanabilirsiniz Paket olarak ise sizlere sunulan paketi belirleyip hizmet alabilirsiniz fiyatlandırma 1 ürün için 7 Tl’dir paketsel sistemde fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Ayrıca ister burdan isterseniz resmi partner sitesinden de hizmet alabilirsiniz Örnekler için tıklayınız.
[/symple_tab]
[symple_tab title=”Projeyi nasıl teslim alacağım ?”]
Sunduğunuz Banner hizmetinde ki; gibi Dequpe hizmetide belirlediğiniz Dequpe sayısı sonrası bu işlemler yarı yarıya yapılıp mail yolu ile sizlere teslim edilecektir. Örn: 100 Dequpe yapımı gönderdiniz öncelikle 50 Adeti yapılıp gönderilir sonra ise diğer yarısı gönderilir ve süresinin ne zaman sonuçlanacağı size bildirilir, eğer sayı az ise kısa bir sürede teslim edilecektir.
[/symple_tab]
[symple_tab title=”Çalışmaları Beğenmedim ne olacak ?”]
MD Bilişim” kendisine gelen çalışmaları prôfesyonel ekibiyle sizlere sunmaktadır bu yüzden Dequpe için göndermiş olduğunuz resimleri ve aklınızdaki çalışmayı yapmayı istediğinizden emin olduğunuz süre içerisinde herhangi bir  problem olmaz, bu yüzden bu konuda sorumluluk müşteriye aittir.
[/symple_tab]
[symple_tab title=”Bu Hizmetten Yararlanmak İstiyorum”]
[contact-form-7 id=”4877″ title=”DEQUPE ÖRNEKLERİ HİZMETLERİ”]
[/symple_tab]
[symple_tab title=”Güvenli Ödeme İle Bu Hizmetten Yararlanmak İstiyorum”]
Güvenli Ödeme İle Hizmetten Bu Hizmetten Yararlanmak İstiyorsanız Tıklayınız
[/symple_tab]
[/symple_tabgroup]