Web siteniz için banner hizmetimi istiyorsunuz işte tam size göre bir banner hizmeti.

[symple_tabgroup]
[symple_tab title=”Banner hazırlama hizmeti”]
Firmanıza uygun Belirlenmiş Ölçülerle Banner hazırlama hizmetidir.
[/symple_tab]
[symple_tabgroup]
[symple_tab title=”Detaylı İçerik”]
Banner, Firmaların kendilerine ait Web sitelerinde uygun buldukları yere firmaları ile ilgili müşterilerine reklam bandı sunmasıdır bunun için firmalar Banner için bir yada birden fazla resim verip işlemlerini hareketli yada hareketsiz banner olarak tercihlerini sunabilirler.
[/symple_tab]
[symple_tab title=”Çalışma Sistemi ve Hizmet Ücreti ?”]
Bu hizmeti kısa yada uzun sürede alabilirsiniz bu konuda tercih sizindir süresini Dilerseniz bizimle belirleyebilir yada Paketteki seçeneklerden yararlanabilirsiniz Pakete bağlı kalmadan çalışmak isterseniz elinizde bulunan banner sayısına göre bu ücret belirlenecektir bu hizmeti almak istediğiniz zaman paketlerde ve yazılarda hizmetin ücreti müşterilere sunulmuştur tarafımıza yapılan ödeme, isteğinize bağlı olarak banka dekontu olarak verdiğiniz bilgilere tarafımızca sizlere ulaştırılacaktır seçtiğiniz bu paket ile ilgili tüm bilgileri vereceğiniz mailde görmüş olacaksınız.
[/symple_tab]
[symple_tab title=”Projeyi nasıl teslim alacağım ?”]
Sunduğunuz Banner sayısı sonrası bu işlemler yarı yarıya yapılıp mail yolu ile sizlere teslim edilecektir. Örn: 100 Banner yapımı gönderdiniz öncelikle 50 Adeti yapılır sonra ise diğer yarısı gönderilir ve süresinin ne zaman sonuçlanacağı size bildirilir, eğer sayı az ise kısa bir sürede teslim edilecektir..
[/symple_tab]
[symple_tab title=”Çalışmaları Beğenmedim ne olacak ?”]
Sunduğunuz çalışmalarla ilgili “MD Bilişim” kendisine gelen çalışmaları prôfesyonel ekibiyle sizlere sunmaktadır bu yüzden bu işlem için için göndermiş olduğunuz resimleri ve aklınızdaki çalışmayı yapmayı istediğinizden emin olduğunuz süre içerisinde herhangi bir  problem olmaz, bu yüzden bu konuda sorumluluk müşteriye aittir.
[/symple_tab]
[symple_tab title=”Bu Hizmetten Yararlanmak İstiyorum”]

**DOMAİN SAYINIZ ARTTIKÇA FİYATLARDA DÜŞME GERÇEKLEŞİR**

1 Adet Domain Alımı = 40 TL3 Adet Domain Alımı = 144 TL5-9 Adet Domain Alımı = 306 TL10 Adet Domain Alımı = 320 TL

BU HİZMET İÇİN KÂBUL FORM ALANI (LÜTFEN TÜM ALANI EKSİKSİZ OKUYUNUZ!)

* Hizmet aldığım alanı sonra değiştirme gibi bir durum Firma yetkilileri ve bireysel müşteriler için süre dolduktan sonra belirlenir.
* Yetkili kişi yada kurum Seçmiş olduğu pakette başka bir hizmeti seçemez veya paket değiştiremezler.
* Firmalar veya bireysel kişiler sadece tek bir kategoride hizmet alabilirler bu durum sizin istediğiniz hizmetin yetişmesi açısından önemli bir durumdur. ( Sadece Web sitesi yaptırmak isteyen firmalar için ek paket seçeneği vardır buda diğer paketlerde sunulmuştur.)
* Belirsiz bir pakette bizimle beraber belirlediğiniz bir durum olduğunda hizmetin genel analizini yapıp fiyatlandırma ona göre değişkenlik göstericektir veya bu durum pakette sizlere sunulduğunda ücretlendirme ona göre karşınıza çıkacaktır.
* Bu hizmeti almak istediğiniz zaman paketlerde ve yazılarda hizmetin ücreti müşterilere sunulmuştur tarafımıza yapılan ödeme, "isteğinize bağlı olarak" banka dekontu olarak verdiğiniz bilgilere tarafımızca sizlere ulaştırılacaktır seçtiğiniz bu paket ile ilgili tüm bilgileri vericeğiniz mailde görmüş olacaksınız.
* Ödeme İşleminden sonra onaylandıktan sonra bilgiler sizin mailinize yada telefonunuza gönderilecektir.
* Herhangi bir şekilde yanıltıcı veya aldatıcı bilgi dahilinde ödeme yapılsa bile müşteriye seçtiği hizmet için ödediği ücret geri ödenmeyecektir bu yüzden bilgilerinizi lütfen doğru giriniz.
* Hizmetten faydalanabilmeniz için Onay alanından Evet seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir.
* Yukarıdaki; hizmetin bütün bilgilerini eksiksiz okuyup gördüğümü teyit edip onaylayıp kabûl ediyorum.

ÖDEME YAPMANIZ İÇİN HESAP NUMARALARI = İŞBANK ==> TR680006400000111370307115 / VAKIFBANK ==> TR340001500158007304871838

ONAY ALANI
Ödeme yaptıktan sonra hizmeti kabul ediyorum ve bu hizmeti almayı onaylıyorum.


[/symple_tab]
[symple_tab title=”Güvenli Ödeme İle Hizmetten Yararlanmak İstiyorum”]
Güvenli Ödeme İle Hizmetten Yararlanmak İstiyorsanız Tıklayınız
[/symple_tab]
[/symple_tabgroup]