Web siteniz için banner hizmetimi istiyorsunuz işte tam size göre bir banner hizmeti.

[symple_tabgroup]
[symple_tab title=”Banner hazırlama hizmeti”]
Firmanıza uygun Belirlenmiş Ölçülerle Banner hazırlama hizmetidir.
[/symple_tab]
[symple_tabgroup]
[symple_tab title=”Detaylı İçerik”]
Banner, Firmaların kendilerine ait Web sitelerinde uygun buldukları yere firmaları ile ilgili müşterilerine reklam bandı sunmasıdır bunun için firmalar Banner için bir yada birden fazla resim verip işlemlerini hareketli yada hareketsiz banner olarak tercihlerini sunabilirler.
[/symple_tab]
[symple_tab title=”Çalışma Sistemi ve Hizmet Ücreti ?”]
Bu hizmeti kısa yada uzun sürede alabilirsiniz bu konuda tercih sizindir süresini Dilerseniz bizimle belirleyebilir yada Paketteki seçeneklerden yararlanabilirsiniz Pakete bağlı kalmadan çalışmak isterseniz elinizde bulunan banner sayısına göre bu ücret belirlenecektir bu hizmeti almak istediğiniz zaman paketlerde ve yazılarda hizmetin ücreti müşterilere sunulmuştur tarafımıza yapılan ödeme, isteğinize bağlı olarak banka dekontu olarak verdiğiniz bilgilere tarafımızca sizlere ulaştırılacaktır seçtiğiniz bu paket ile ilgili tüm bilgileri vereceğiniz mailde görmüş olacaksınız.
[/symple_tab]
[symple_tab title=”Projeyi nasıl teslim alacağım ?”]
Sunduğunuz Banner sayısı sonrası bu işlemler yarı yarıya yapılıp mail yolu ile sizlere teslim edilecektir. Örn: 100 Banner yapımı gönderdiniz öncelikle 50 Adeti yapılır sonra ise diğer yarısı gönderilir ve süresinin ne zaman sonuçlanacağı size bildirilir, eğer sayı az ise kısa bir sürede teslim edilecektir..
[/symple_tab]
[symple_tab title=”Çalışmaları Beğenmedim ne olacak ?”]
Sunduğunuz çalışmalarla ilgili “MD Bilişim” kendisine gelen çalışmaları prôfesyonel ekibiyle sizlere sunmaktadır bu yüzden bu işlem için için göndermiş olduğunuz resimleri ve aklınızdaki çalışmayı yapmayı istediğinizden emin olduğunuz süre içerisinde herhangi bir  problem olmaz, bu yüzden bu konuda sorumluluk müşteriye aittir.
[/symple_tab]
[symple_tab title=”Bu Hizmetten Yararlanmak İstiyorum”]
[contact-form-7 id=”4870″ title=”ADINIZA AİT DOMAİN VE HOST HİZMETLERİ”]
[/symple_tab]
[symple_tab title=”Güvenli Ödeme İle Hizmetten Yararlanmak İstiyorum”]
Güvenli Ödeme İle Hizmetten Yararlanmak İstiyorsanız Tıklayınız
[/symple_tab]
[/symple_tabgroup]