[symple_tabgroup]
[symple_tab title=”Backlink Nedir ?”]
Bir sitenin başka bir siteye vermiş olduğu, anasayfasında veya herhangi bir sayfasında bannerinin veya metin linkinin bulunması durumunda Pagerank değerinin yükselmesi için önemli olan bir link sistemidir Günümüzde artık Backlink Seo hizmeti olarakta geçmektedir.
[/symple_tab]
[symple_tabgroup]
[symple_tab title=”Çalışma Sistemi ve Hizmet Ücreti ?”]
Uygunsuz sayılabilecek her kategori dışındaki siteler için hizmet sunuyoruz Google arama motorunda yükselmek istediğiniz 2 anahtar kelime için 500, 4 anahtar kelime için 700tl karşılığında çalışıyoruz. Raporlamayı sizin mail adresinize yapıyoruz. Raporlama çalışmalara başlamamızın ardından 12 gün sonra yapılmaktadır bu hizmeti almak istediğiniz zaman “Hizmetlerimiz” içeriğinde paketlerde ve yazılarda hizmetin ücreti müşterilere sunulmuştur tarafımıza yapılan ödeme, isteğinize bağlı olarak banka dekontu olarak verdiğiniz bilgilere tarafımızca ulaştırılacaktır seçtiğiniz bu paket ile ilgili tüm bilgileri vereceğiniz mailde görmüş olacaksınız.
[/symple_tab]
[symple_tab title=”Pakete Bağlı bir hizmet mi ?”]
Hayır Tek seferlik bir hizmettir fakat 2-4 Web  sitesi veya kendi belirlemenize  göre çalışma yaptırabilirsiniz Paketle beraber olan seçim Web hizmeti ile ilgilidir zaten paketlerde bu karşınıza çıkacaktır.
[/symple_tab]
[symple_tab title=”Bu Hizmetten Yararlanmak İstiyorum”]
[contact-form-7 id=”4868″ title=”BACKLİNK-SEO HİZMETLERİ”]
[/symple_tab]
[symple_tab title=”Güvenli Ödeme İle Bu Hizmetten Yararlanmak İstiyorum”]
Güvenli Ödeme İle Hizmetten Bu Hizmetten Yararlanmak İstiyorsanız Tıklayınız
[/symple_tab]
[/symple_tabgroup]