[symple_tabgroup]
[symple_tab title=”Backlink Nedir ?”]
Bir sitenin başka bir siteye vermiş olduğu, anasayfasında veya herhangi bir sayfasında bannerinin veya metin linkinin bulunması durumunda Pagerank değerinin yükselmesi için önemli olan bir link sistemidir Günümüzde artık Backlink Seo hizmeti olarakta geçmektedir.
[/symple_tab]
[symple_tabgroup]
[symple_tab title=”Çalışma Sistemi ve Hizmet Ücreti ?”]
Uygunsuz sayılabilecek her kategori dışındaki siteler için hizmet sunuyoruz Google arama motorunda yükselmek istediğiniz 2 anahtar kelime için 500, 4 anahtar kelime için 700tl karşılığında çalışıyoruz. Raporlamayı sizin mail adresinize yapıyoruz. Raporlama çalışmalara başlamamızın ardından 12 gün sonra yapılmaktadır bu hizmeti almak istediğiniz zaman “Hizmetlerimiz” içeriğinde paketlerde ve yazılarda hizmetin ücreti müşterilere sunulmuştur tarafımıza yapılan ödeme, isteğinize bağlı olarak banka dekontu olarak verdiğiniz bilgilere tarafımızca ulaştırılacaktır seçtiğiniz bu paket ile ilgili tüm bilgileri vereceğiniz mailde görmüş olacaksınız.
[/symple_tab]
[symple_tab title=”Pakete Bağlı bir hizmet mi ?”]
Hayır Tek seferlik bir hizmettir fakat 2-4 Web  sitesi veya kendi belirlemenize  göre çalışma yaptırabilirsiniz Paketle beraber olan seçim Web hizmeti ile ilgilidir zaten paketlerde bu karşınıza çıkacaktır.
[/symple_tab]
[symple_tab title=”Bu Hizmetten Yararlanmak İstiyorum”]

**LÜTFEN YUKARIDA YAPTIĞINIZ İŞLEME GÖRE AŞAĞIDAN SEÇİM YAPINIZ.**

Site Başı 2 Anahtar Kelime = 500 TLSite Başı 4 Anahtar Kelime = 700 TL2 Site 2 Anahtar Kelime = 1000 TL2 Site 4 Anahtar Kelime = 1400TL3 Site 2 Anahtar Kelime = 1500 TL3 Site 4 Anahtar Kelime = 2100 TL4 Site 2 Anahtar Kelime = 2000 TL4 Site 4 Anahtar Kelime = 2800 TL

BU HİZMET İÇİN KÂBUL FORM ALANI (LÜTFEN TÜM ALANI EKSİKSİZ OKUYUNUZ!)

* Bu Hizmette Raporlama, çalışmalara başlamamızın ardından 15 gün sonra yapılmaktadır.
* Hizmet aldığım alanı sonra değiştirme gibi bir durum Firma yetkilileri ve bireysel müşteriler için süre dolduktan sonra belirlenir.
* Yetkili kişi yada kurum Seçmiş olduğu pakette başka bir hizmeti seçemez veya paket değiştiremezler.
* Firmalar veya bireysel kişiler sadece tek bir kategoride hizmet alabilirler bu durum sizin istediğiniz hizmetin yetişmesi açısından önemli bir durumdur. ( Sadece Web sitesi yaptırmak isteyen firmalar için ek paket seçeneği vardır buda diğer paketlerde sunulmuştur.)
* Belirsiz bir pakette bizimle beraber belirlediğiniz bir durum olduğunda hizmetin genel analizini yapıp fiyatlandırma ona göre değişkenlik göstericektir veya bu durum pakette sizlere sunulduğunda ücretlendirme ona göre karşınıza çıkacaktır.
* Bu hizmeti almak istediğiniz zaman paketlerde ve yazılarda hizmetin ücreti müşterilere sunulmuştur tarafımıza yapılan ödeme, "isteğinize bağlı olarak" banka dekontu olarak verdiğiniz bilgilere tarafımızca sizlere ulaştırılacaktır seçtiğiniz bu paket ile ilgili tüm bilgileri vericeğiniz mailde görmüş olacaksınız.
* Ödeme İşleminden sonra onaylandıktan sonra bilgiler sizin mailinize yada telefonunuza gönderilecektir.
* Herhangi bir şekilde yanıltıcı veya aldatıcı bilgi dahilinde ödeme yapılsa bile müşteriye seçtiği hizmet için ödediği ücret geri ödenmeyecektir bu yüzden bilgilerinizi lütfen doğru giriniz.
* Bu hizmet ile ilgili alacağınız sonuç mailinize raporlama olarak gönderilecektir.
* Hizmetten faydalanabilmeniz için Onay alanından Evet seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir.
* Yukarıdaki; hizmetin bütün bilgilerini eksiksiz okuyup gördüğümü teyit edip onaylayıp kabûl ediyorum.

ÖDEME YAPMANIZ İÇİN HESAP NUMARALARI = İŞBANK ==> TR680006400000111370307115 / VAKIFBANK ==> TR340001500158007304871838

ONAY ALANI
Bu Hizmeti Almayı Onaylıyorum.


[/symple_tab]
[symple_tab title=”Güvenli Ödeme İle Bu Hizmetten Yararlanmak İstiyorum”]
Güvenli Ödeme İle Hizmetten Bu Hizmetten Yararlanmak İstiyorsanız Tıklayınız
[/symple_tab]
[/symple_tabgroup]