Kendinizi resimlerde ön plânamı çıkarmak istiyorsunuz yada bir E ticaret veya ürünlerle dolu web siteniz mi var ? o halde bu hizmetimiz tam sizin için.

 

[symple_tabgroup]
[symple_tab title=”Arka plan nötr hizmeti”]
Hepimizin bildiği gibi davetlerde ve Bazı resimlerimizde  Kendimizi ön plana çıkarmak isteriz.İşte biz Burada devreye girerek sizleri özel kılan işi yapmış oluyoruz. Hizmeti isterseniz partner sitemiz olan dequpline.com’dan istersenizde bizden alabilirsiniz.
Çünkü biliyoruz ki; Farkınız, Farkımızdır.
[/symple_tab]
[symple_tabgroup]
[symple_tab title=”Detaylı İçerik”]
Herhangi bir ürünün arka planının flûlanması nötr kalması ve diğer objenin ön plâna çıkması demektir, Ne İşe Yarar ?  Bireysel kişiler yada Web site sahipleri yada farklı kurumlar bu işlemden faydalanabilir Örn: Fotoğraflarını sosyal medyada paylaşanlar bu konuda oldukça sıkıntı çekmektedirler bunun çözümü ise kendisini ön plâna çıkarmasından gelmektedir yada bir E ticaret firmasına ait ürünün ön planda sunulması o firmaya ait ürünü müşterisine daha iyi bir şekilde göstermek istemesi için ürünü ön plânda göstermesi gerekebilir işte biz bu gibi durumlarda kişi yada firma yetkililerine yardım etmekteyiz.
[/symple_tab]
[symple_tab title=”Pakete Bağlı bir hizmet mi ?”]
Genel olarak Pakete bağlı bir hizmettir ama dilerseniz süresini bizimle belirleyebilir yada Paketteki seçeneklerden yararlanabilirsiniz Paket olarak ise sizlere sunulan paketi belirleyip hizmet alabilirsiniz fiyatlandırma 1 ürün için 10Tl’dir paketsel sistemde fiyatlar değişkenlik göstermektedir bu hizmeti almak istediğiniz zaman paketlerde ve yazılarda hizmetin ücreti müşterilere sunulmuştur tarafımıza yapılan ödeme, isteğinize bağlı olarak banka dekontu olarak verdiğiniz bilgilere tarafımızca sizlere ulaştırılacaktır seçtiğiniz bu paket ile ilgili tüm bilgileri vericeğiniz mailde görmüş olacaksınız bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız.
[/symple_tab]
[symple_tab title=”Çalışma Sistemi ve Hizmet Ücreti ?”]
Birkaç adet veya Toplu olarak gönderilir hizmet ücreti personel desteğinde bulunan paketlerde karşınıza çıkacaktır.
[/symple_tab]
[symple_tab title=”Projeyi nasıl teslim alacağım ?”]
Sunduğumuz bu hizmeti belirlediğiniz resim sayısına göre  bu işlemler yarı yarıya yapılıp mail yolu ile sizlere teslim edilecektir. Örn: 100 Resim yapımı gönderdiniz öncelikle 50 Adeti yapılıp gönderilir sonra ise diğer yarısı gönderilir ve süresinin ne zaman sonuçlanacağı size bildirilir, eğer sayı az ise kısa bir sürede teslim edilecektir.
[/symple_tab]
[symple_tab title=”Çalışmaları Beğenmedim ne olacak ?”]
Sunduğunuz çalışmalarla ilgili “MD Bilişim” kendisine gelen çalışmaları prôfesyonel ekibiyle sizlere sunmaktadır bu yüzden bu işlem için için göndermiş olduğunuz resimleri ve aklınızdaki çalışmayı yapmayı istediğinizden emin olduğunuz süre içerisinde herhangi bir  problem olmaz, bu yüzden bu konuda sorumluluk müşteriye aittir.
[/symple_tab]
[symple_tab title=”Bu Hizmetten Yararlanmak İstiyorum”]
[contact-form-7 id=”4865″ title=”ARKA PLÂN NÖTR ÖRNEKLERİ-HİZMETLERİ”]
[/symple_tab]
[symple_tab title=”Güvenli Ödeme İle Bu Hizmetten Yararlanmak İstiyorum”]
Güvenli Ödeme İle Hizmetten Bu Hizmetten Yararlanmak İstiyorsanız Tıklayınız
[/symple_tab]
[/symple_tabgroup]